KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17102127

nr 1710 2127

Susan Gillhög

(f. 1950), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 91, båtar. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x74 cm

Susan Gillhög, svensk målare, grafiker och scenograf, född 1950.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 juni 2025
kl 18:04:37

9/6 14:24:39 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 16 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Susan Gillhög

Läs mer om Susan Gillhög